Hakkımızda

Biz Kimiz

www.evcilhayvantasima.net, uluslararası evcil hayvan taşımacılığı hizmetleri hakkında sizi bilgilendirmek üzere 9 Ekim şirketi tarafından hazırlanmıştır.

9 Ekim, 20 yıllık uluslararası taşımacılık  deneyimine dayanarak 2011 yılında uluslararası evcil hayvan (kedi ve köpek.) taşımacılığı hizmeti vermeye başlamıştır. Dünyanın herhangi bir ülkesinden Türkiye’ye ya da Türkiye’den istediğiniz bir ülkeye evcil hayvanlarınızı güvenle transfer etmek için 9 Ekim uzmanlık ve deneyiminden yararlanabilirsiniz.

Evcil hayvanların yurtdışı çıkışı İstanbul’dan (Atatürk ve Sabiha Gökçen Hava Limanları) yapılır, ancak ihtiyaç halinde hayvanlarınızın özel araçla İstanbul’a transferi de organize edilir.

Evcil hayvan besleyenler bilir, hayvanlarınızı tanımadığınız birine emanet etmek çor zordur. Özellikle de uluslararası bir yolculuk yapacaklarsa. Rahat ve güvende hissettiklerinden, onlarla ilgilenen kişilerin şefkatli ve sabırlı davrandığından emin olmak istersiniz. Hayvanlarınızı emanet ettiğiniz kişilerin profesyonelliklerinin yanında hayvan sever olmalarını da beklersiniz. 9 Ekim’in kadrosu ve danışmanlık aldığı veterinerler hayvanlarınıza sizin kadar değer verir.

Her hayvan için transfer koşulları farklı olabilir (büyüklük, cins, mesafe, transfer aracı vb.) bu nedenle hayvana özgü taşıma koşullarının uzman tarafından belirlenmesi gerekir. Ayrıca her ülkenin mevzuatını bilmek önemlidir ki, transfer öncesi evrak gerektiği şekilde hazırlansın, hayvanlar hava alanında mahsur kalmadan, bir an önce yeni evlerine ulaşabilsin. 9 Ekim, gerekli hazırlıkları tamamlamadan transfer işlemine başlamaz. Süreç boyunca yapılacaklar, gerekli evrak, taşıma koşulları konusunda sizi bilgilendirir. Yolculuk sırasında da 9 Ekim tarafından görevlendirilen uzmanlar hayvanları düzenli olarak kontrol eder, ihtiyaçlarını karşılar. Dilerseniz varış noktasındaki gümrük işlemleri de 9 Ekim tarafından gerçekleştirilir.

Hayvanların uluslararası transferi yasal düzenlemelerle güvence altına alınmıştır. 9 Ekim, transfer sırasında ihtiyaç duyulan veteriner desteği, gerekli aşıların yapılması ve kontrolü, hayvanların sağlıklı koşullarda, rahat bir şekilde yerine ulaşması konusunda yasal mevzuata uygun şekilde hareket eder. 

Yurtdışından Türkiye’ye, ya da Türkiye’den yurtdışına evcil hayvan taşıma konusunda 9 Ekim’in uzmanlık, deneyim ve titizliğine güvenebilirsiniz.

En İyisi İçin Çalışıyoruz

Her hayvan için transfer koşulları farklı olabilir (büyüklük, cins, mesafe, transfer aracı vb.) bu nedenle hayvana özgü taşıma koşullarının uzman tarafından belirlenmesi gerekir. Ayrıca her ülkenin mevzuatını bilmek önemlidir ki, transfer öncesi evrak gerektiği şekilde hazırlansın, hayvanlar hava alanında mahsur kalmadan, bir an önce yeni evlerine ulaşabilsin. 9 Ekim, gerekli hazırlıkları tamamlamadan transfer işlemine başlamaz.

1
Danışmanlık Hizmetleri
Kediniz veya köpeğiniz yurt dışında herhangi bir ülkeye gidecek veya yurtdışından ithal edilecek ancak gideceği…
2
VIP Hizmet
Yurt dışına gidecek kediniz veya köpeğiniz Türkiye’de ki adresinden alınır yurt dışındaki gideceği adrese güvenilir şekilde teslim edilir.
3
Pet Sigorta
Sigorta, gönderici evcil hayvanı taşıyıcı firmaya (örneğin 9 Ekim’e), veya hava yolları firmasına teslim ettiği andan itibaren başlar…
4
Diğer Hizmetler
Kedi veya köpeğinizin IATA kuralları çerçevesinde olan taşıma kafesleri ile taşınması esastır, ülkelerin kuralları farklı olabilir…

Tecrübe ve Yapabildiklerimiz

Evcil hayvan besleyenler bilir, hayvanlarınızı tanımadığınız birine emanet etmek çor zordur. Özellikle de uluslararası bir yolculuk yapacaklarsa. Rahat ve güvende hissettiklerinden, onlarla ilgilenen kişilerin şefkatli ve sabırlı davrandığından emin olmak istersiniz.

0%
Gümrükleme
0%
Organizasyon
0%
Belge hazırlama
0%
Müşteri Memnuniyeti
Phone: (+90) 444 12 37
Fax: +90 212 854 27 05
Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah.
Bedri Rahmi Eyüboğlu Cad.
Selenium Residence B Blok D:121
34156 Ataköy Bakırköy İstanbul
Talep Formu