Büyük Buluşma

Büyük Buluşma

Mars and Daisy
Sahibi : Dicle Demirkol
Uçuş Tarihi : 07.03.2017
Kalkış Yeri : İstanbul / Turkiye
Varış Yeri :  Melbourne / Avustralya

Demirkol ailesi yıllardır doğup büyüdükleri bu topraklardan yeni bir ülkeye ve yeni bir yaşama doğru adım atmaya karar verdiler. Bu süreç hem kendileri açısından hem de biricik evlatları Mars ve Daisy açısından da bir o kadar zorlu olacaktı. Her anne baba gibi onlar öncelikle evlatları Daisy ve Mars’ı düşünüyorlardı.

Avustralya’ya evcil hayvan transferi prosedürlerini öğrendikçe profesyonel, güvenilir, kaliteli, duyarlı ve disiplinli bir firma bulmaları gerektiğinin farkına vardılar. Araştırmalarını derinleştirdikçe, bu kriterlere uygun 9 Ekim Pet Transportation Turkey şirketini buldular ve bağlantıya geçtiler. Lakin, Avustralya’ya yönelik acı bir gerçek vardı: Avustralya , Türkiye ‘den doğrudan evcil hayvan kabul etmiyordu. Nihayetinde, Almanya‘daki dostları, evlatlarına gerekli prosedürler tamamlayıncaya kadar bakmayı kabul ettiler. Bu aşamadan sonra, evrak ve vekaletnamelerini profesyonel kadrosuyla hizmet veren 9 Ekim Pet Transportation Turkey’e gönül rahatlığıyla gönderdiler.

Demirkol ailesinin , 9 Ekim Pet Transportation Turkey ile Ocak ayında irtibata geçmesinden 1,5 ay sonra süreç tamamlandı ve baharın habercisi bir Mart gününde, bu sevimli yavrucaklar anne-babalarına kavuşmak için çıktıkları bu uzun yolculukta sağ salim ilk adımı attılar. Bizler de, 9 Ekim Pet Transportation Turkey olarak bu sevinçli anı onlarla paylaştık. Bu sevimli yavrucaklara yeni yaşamlarında yeni evlerinde mutluluk ve huzur diliyoruz.

 

Galeri

Phone: (+90) 444 12 37
Fax: +90 212 854 27 05
Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah.
Bedri Rahmi Eyüboğlu Cad.
Selenium Residence B Blok D:121
34156 Ataköy Bakırköy İstanbul
Talep Formu